گلوگاه

گلوگاه

گلوگاه

وضعیت: موجود
ناشر: انتشارات نیلوفر
قیمت:  
160,000ريال
نویسنده : طیبه گوهری

گلوگاه رمانی است که در سه فصل به رشته­‌ تحریر در آمده است. فصل اول خون خاک نام دارد. در این فصل آناهید حرف می­‌زند و گم‌شدن حسام و پیدا شدن او را روایت می‌کند.
در میانه­‌ گم شدن و پیداشدن حسام، با آناهید آشنا می­‌شویم، با محل زندگیش، شغلش، فرزندش، خانواده­‌ پدری و گذشته­‌اش و همسایه­‌هایش. آناهید در این فصل خود را به خواننده نشان می­‌دهد.
روایت آناهید به مدد افتتاحیه­‌ قابل قبولی که بدون اتلاف وقت خواننده را به بطن ماجرا هدایت می­‌کند و جزیی­‌نگاری­‌های لازم، تصویر زنده‌­ای از زندگی زنی را در اختیار خواننده می­‌گذارد که می­‌خواهد مقاوم و امیدوار و منتظر باشد.

در فصل دوم، تحت عنوان خانه­‌ شیشه­‌ای، صدای حسام را می­‌شنویم. متوجه­‌ شکنجه­‌ها و علت ربایش او می­‌شویم و این مسئله که به پیشنهاد آناهید این تجربه­‌ تکان‌دهنده و غمگین زندگی­شان قرار است نوشته شود.

فصل نهایی اثر آتش مقدس نام دارد و آناهید آن را روایت می­‌کند. فصلی که تکلیف آناهید و حسام با کار و موقعیت بعد از فاجعه تا حدود زیادی روشن‌شده است و قرار است حسام برای تکه‌­هایی از جسمش تصمیمی بگیرد و در صفحات پایانی اثر با آناهید آن را عملی می­‌کند.

مشخصات کتاب گلوگاه

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : گلوگاه
ناشر : انتشارات نیلوفر
نویسنده : طیبه گوهری
نوبت چاپ : سوم
تاریخ انتشار : 1397
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 160
شابک : 9789644487620
وزن (گرم) : 190
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×