ده قانون طلایی

ده قانون طلایی

ده قانون طلایی

وضعیت: موجود
ناشر: انتشارات نگاه
قیمت:  
75,000ريال

نویسنده : شری کارتر اسکات

    مترجم : سپیده محمدحسین‌پور

 

تعالی حسّی است که از روح سرچشمه گرفته و در وجود شما باز تاب پیدا می‌کند. در واقع به نوعی احساس رضایتی برمی‌گردد که در پایان روز تجربه می‌کنید. یعنی شب که به رختخواب می‌روید و چشم‌هایتان را می‌بندید تا بخوابید از صمیم قلب از خود رضایت دارید زیرا می‌دانید همه‌ی انتظارات را برآورده کرده‌اید. به عبارت ساده‌تر می‌توان گفت از درون اشباع شده‌اید و تصور می‌کنید هیچ روزنه‌ای باقی نمانده است که در آن نفوذ نکرده باشید.
زمانی که حس رضایت‌مندی و نشانه‌های خارجی فضیلت با هم منطبق شده و مسیر مشترکی را هدف می‌گیرند به راحتی می‌توانید به موفّقیّت برسید.

برخلاف اعتقاد عمومی کسب موفقیت تنها در ثروت‌اندوزی و شهرت‌طلبی خلاصه نمی‌شود. به نظر دکتر شری کارتر اسکات، هر کس تعریف خود را از مقوله‌ موفقیت ارائه می‌کند به طوری که از بین آنها می‌توان به موفقیت در امور اجتماعی، اداری و حرفه‌ای، تربیت فرزندان سالم و سعادتمند، تحصیلات عالیه و یا دستیابی به بالاترین مقام کشوری اشاره کرد. دکتر کارتر اسکات در کتاب ده قانون طلایی موفق شده است به مقوله‌ زندگی پرمعنی به خوبی اشاره کند. خواندن این کتاب و عمل به آموزه‌های آن زندگی شما را متحول خواهد کرد.

مشخصات کتاب ده قانون طلایی

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : ده قانون طلایی
ناشر : انتشارات نگاه
نویسنده : شری اسکات‌کارتر
مترجم : سپیده محمدحسین‌پور
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : 1390
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 334
شابک : 9789643516741
وزن (گرم) : 420
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×