امپرسیون بیرون غار

امپرسیون بیرون غار

امپرسیون بیرون غار

وضعیت: موجود
ناشر: انتشارات نگاه
قیمت:  
35,000ريال

(4 فصل دفتر شعر)

نویسنده : شهین خسروی‌نژاد

 

فصل دوم کتاب «در مسیر شرجی تم‌ها» نام دارد و شامل 15 شعر است. نام اشعار این فصل هم عبارت‌است از: کهنوج داغ، میخکوب باد، بررسی حرکت پیش از تابستان، صدای بریده بریده باد، منظره پس از استحاله، طبیعت بی‌جان 2، ملودی کوتاه، اجرای خاموش، نیمکتی در بلوار، ستارخان از بالا، ایستگاه قطار 2، رنگ‌مایه‌های بیابان 5، ترکیب تصادفی و تن‌های حساس.

فصل سوم کتاب هم با عنوان ‌«پاساژهای سریع» 14 شعر را شامل می‌شود. ایستگاه قطار 3، رنگ‌مایه‌های بیابان 6، گورهای دسته‌جمعی، طنین غیاب، چهره خود، نقطه اوج، صبح اول نوامبر، فراگشت، شدت بازی آب، حرکت و حیات، پرده رنگ‌های محو، بی‌مرزی، نقش‌مایه و زمزمه‌ای در مه عنوان اشعار این فصل کتاب هستند.

12 شعر هم در فصل چهارم کتاب با عنوان «به سوی امپرسیون نهایی» درج شده‌اند که عبارت‌اند از: رنگ‌مایه‌های بیابان7، چپاول، گل‌های صحرایی در آتلیه، واکنش‌های مجاورت، تغییر ناگهانی لحن، درک پشت پلک، داغی از مشت، امپرسیون: چرخش کلمات، رنگ‌مایه‌های بیابان8، نننقطه دید، مهار یک‌دم و ایستگاه قطار 4. اما این کتاب بعد از فصول اصلی، یک فصل پایانی دارد که عنوان آن هم «پایانی» است و شامل یک شعر با عنوان «بازنمایی در صفحه» و پیوست کتاب می‌شود.

مشخصات کتاب امپرسیون بیرون غار

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : امپرسیون بیرون غار
ناشر : انتشارات نگاه
نویسنده : شهین خسروی‌نژاد
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : 1391
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 111
شابک : 9789643516727
وزن (گرم) : 155
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×