خون و سنگ معدن

خون و سنگ معدن

خون و سنگ معدن

وضعیت: موجود
ناشر: انتشارات کتابسرای‌تندیس
قیمت:  
750,000ريال

(ترانتهال: جلد اول)

 

نویسنده : اشتفان بوشر

   ترجمه : آزاده نیازاده 

 

با گذشت دويست سال از تأسيس کلُني زمين بر روي سياره ترانتهال، اين کلُني در شرايط بسيار بدي به سر مي‌برد و به جاي آنکه براي ساير اقوام اين سياره دموکراسي و رفاه را به ارمغان بياورد، غرق در دسيسه‌هاي سياسي شده و در حال فروپاشي‌ست.

با وجود قطع شدن ارتباط ميان کلُني و زمين از چهل سال پيش تاکنون، فرماندار «سِت آدام» همچنان مشغول پروپاگاندا و سردادن شعارهاي استقامتي‌ست. او همچون گذشته مواد اوليه‌ي مورد نياز ساکنان را توليد و در ايستگاه فضايي ذخيره مي‌کند. سؤالي که هميشه ذهن ساکنان کلُني را مشغول کرده، اين است که چرا براي مقابله با اين نابودي محسوس هيچ اقدامي صورت نمي‌گيرد.

در اين ميان در حالي که گروه جديدي از دانشجويان آکادمي نظامي در پايتخت ترانتهال ،هالوا، فارغ‌التحصيلي خود را جشن مي‌گيرند، قبايل«دار?يايي» که در همسايگي ترانتهال قرار دارند، با استفاده از يک فرصت، حمله شديدي را به ترانتهال انجام مي‌دهند.

«بريت داربورگ»، دختر يکي از کارمندان عالي‌رتبه کلُني، برخلاف تمام هشدارهاي پدرش، به همراه دو تن از دوستانش به نام‌هاي لن کاکايا و دارس پوله به صورت داوطلبانه براي شرکت در جنگ ثبت‌نام مي‌کند. کمي بعد آن‌ها خود را در برابر فرهنگي ترسناک و سخيف مي‌بينند...

مشخصات کتاب خون و سنگ معدن

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : خون و سنگ معدن
ناشر : انتشارات کتابسرای‌تندیس
نویسنده : اشتفان بوشر
مترجم : آزاده نیازاده
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : 1398
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 542
شابک : 9786001825965
وزن (گرم) : 600
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×