از " آ " به " خ "

از " آ " به " خ "

از " آ " به " خ "

وضعیت: موجود
ناشر: انتشارات حرفه نویسنده
قیمت:  
280,000ريال

(حکایتی به روایت نامه‌ها)

 

نویسنده : جان برجر

   ترجمه : ندا احمدی

 

«انتظار مربوط به بدن است و امید به روح… انتظار بدن می تواند به اندازۀ امید طول بکشد، مثل بدن من که انتظار تو را می کشد… در پیچ و تاب تاریک زمان شاید هیچ چیز به جز لمس بی صدای انگشتانمان وجود نداشته باشد… دوباره می گویم ــ دوستت دارم ــ وتصویر دستم را برایت میفرستم… هرجا که دوست داری بگذارش.»

بخشی از متن کتاب “از آ به خ“؛ حکایتی به روایت نامه ها نوشتۀ جان برجر که با ترجمۀ ندا احمدی و از مجموعۀ “داستان های کوتاه و بلند” نشر حرفه نویسنده است.

این کتاب حکایتی است به روایت  نامه های لطیف، پرشور، و مصمم آیدا به مردی که دوستش دارد. آیدا ساکن شهری خاک گرفته و بی سرو سامان است و وقایع شهر را همراه با ساکنان رنگارنگش که زندگیشان با زندگی آیدا درهم آمیخته به تصویر می کشد. اما شهر در خطر است… کوچکترین نشانه های انسانی برای آیدا اثبات کنندۀ وجود زندگی است، نشانی از پایداری در مقابل نیرویی که می تواند نابودشان کند… اثر برجر با معیارهای مینیاتوریستی نوشته شده. صمیمیت نابش را میتوان به حساب لطافتش گذاشت.

هرولد پینتر دربارۀ این کتاب می گوید: « “از آ به خ” یکی از جذاب ترین و تکان دهنده ترین کتاب هایی است که در سال های اخیر خوانده ام: ایجاز قدرتمند اثر و چگونگی غلبۀ عشق بر خفقان، و اینکه هرچقدر ستمگران حیله گری کنند توان نابودی عشق و روح آدمی را ندارند.»

مشخصات کتاب از " آ " به " خ "

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : از " آ " به " خ "
ناشر : انتشارات حرفه نویسنده
نویسنده : جان برجر
مترجم : ندا احمدی
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : 1394
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 208
شابک : 9786006445076
وزن (گرم) : 205
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×