کاش کسی جایی منتظرم باشد

کاش کسی جایی منتظرم باشد

کاش کسی جایی منتظرم باشد

وضعیت: موجود
ناشر: نشر ماهی
قیمت:  
150,000ريال
نویسنده : آنا گاوالدا
   ترجمه : ناهید فروغان

«آنا گاوالدا در سال 1970 در بولوین- بیلان کورت در حومه پاریس به دنیا آمد؛ والدینش از شهروندان اصیل پاریس بودند و به هنر های دستی( نقاشی روی ابریشم) اشتغال داشتند. قبل از آنکه برای تحصیل از سوربن پذیرش بگیرد به کارهایی از قبیل پیشخدمتی، فروشندگی، بازاریابی آژانسِ املاک، صندوقداری و گل آرایی پرداخت.

او تجربه ای همه جانبه در حیطه های متنوع زندگی می اندوزد و با ویژه ترین انسان ها آشنا می شود؛ بدین ترتیب برداشت ها، تجارب، تأثیرات و یافته هایش را ذخیره و ثبت می کند، تا بعدها آنها را دوباره فراخوانی کند و به مددشان داستان های جذاب و تا اندازه ای غیرمعمولش را بپروراند. با یک دامپزشک ازدواج کرده و صاحب دو فرزند می شود. در این دوران گاهی به عنوان آموزگار و گاهی در مرکز اسناد کار می کند و برای گام نهادن در دنیای ادبیات دست به نخستین کوشش ها می زند. در 29 سالگی با مجموعه داستان «دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد»، به موفقیت بزرگی دست یابد. اولین چاپ کتابش تا سال 2003 به 20400 تیراژ رسید.

این مجموعه؛ دوازده داستان کوتاه دارد که می شود گفت مشخصه اصلی داستان ها عشق و اثر آن بر روان آدم ها است و همینطور مواجهه آدم ها با این پدیده و خصوصاً نیاز همه آنها به دوست داشتن و دوست داشته شدن.

مشخصات کتاب کاش کسی جایی منتظرم باشد

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : کاش کسی جایی منتظرم باشد
ناشر : نشر ماهی
نویسنده : آنا گاوالدا
مترجم : ناهید فروغان
نوبت چاپ : چهاردهم
تاریخ انتشار : 1397
نوع جلد و قطع : شومیز - جیبی
تعداد صفحات : 207
شابک : 9789647948463
وزن (گرم) : 150
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×