هنوز امیدی هست

هنوز امیدی هست

هنوز امیدی هست

وضعیت: موجود
ناشر: علمی
قیمت:  
375,000ريال337,500ريال

نویسنده: تیم میسیکو

   ترجمه : مائده بشارت 

 

در حال حاضر من تمام پاسخ‌ها را ندارم، اما می‌توانم این را به شما بگویم: ممکن است اکنون نتوانید متوجه آن شوید، اما حقیقتاً همه چیز دلیلی دارد. شاید در این لحظه برایتان معنایی نداشته باشد، و اکنون از پا درآمده باشید، اما وقتی می‌گویم چشمانتان را باز نگه دارید، به من اعتماد کنید. به دنبال نشانه‌ها باشید، ایمان‌تان را حفظ کنید و اطرافیانتان را با تمام وجود دوست بدارید. آن‌ها به این کار نیاز دارند، و همینطور شما.
عشق چیزی است که شما را سر پا می‌کند، عشق چیزی است که راه رو به جلو را به شما نشان می‌دهد. روزها و لحظاتی بود که من همچنان همه چیز را زیر سؤال می‌بردم و می‌پرسیدم چرا، اما ما باید اعتقادمان را حفظ کنیم و قوی بمانیم. ما باید امیدوار بمانیم چرا که امید تنها چیزی است که داریم. امید به این که اگر ما از این اتفاق به چیز مثبتی برسیم، در آن صورت یک روز دوباره فرزندمان را خواهیم دید، وقتی که وقتش فرا برسد.
پس از آن، همه چیز معنا‌ خواهد داد. در برابر آن شب‌هایی که دنیا کمی تیره و تار می‌شود صبر پیشه کنید. اجازه دهید که این فکر دنیای شما را وقتی که بیشتر از همه به آن نیاز دارید کمی روشن کند. ایمان‌تان را حفظ کنید.

مشخصات کتاب هنوز امیدی هست

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : هنوز امیدی هست
ناشر : انتشارات علمی
نویسنده : تیم میسیکو
مترجم : مائده بشارت
نوبت چاپ : 1
تاریخ انتشار : 1399
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 162
شابک : 9789644044601
وزن (گرم) : 175
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×