بلوغ به زبان ساده برای نوجوانان

بلوغ به زبان ساده برای نوجوانان

بلوغ به زبان ساده برای نوجوانان

وضعیت: موجود
ناشر: انتشارات نقش‌ونگار
قیمت:  
250,000ريال

نویسنده : ماندانا سلحشور

 

کتاب بلوغ به زبان ساده برای نوجوانان نوشته ماندانا سلحشور، به تغییرات جسمی، ذهنی و روانی نوجوانان در دوران بلوغ می‌پردازد و با بیانی ساده و به صورت کاربردی همه تغییرات این دوره و چگونگی برخورد درست با این تغییرات، بحران و اتفاقات دلهره‌آور را توضیح می‌دهد.

در ابتدای کتاب، ماندانا سلحشور از نوجوانان درخواست می‌کند از حرف زدن و مشورت در مورد بلوغشان خجالت نکشند و به تحولاتی که از نظر بدنی، ذهنی و روانی در آن‌ها اتفاق می‌افتد آگاه باشند و توجه کنند.

نوجوانی که با دگرگونی‌های فراوان در روان و جسم خود مواجه می‌شود، اگر با دیگران مشورت و راهنمایی نکند، طی کردن این دوران با این مقدار از تغییر برایش بسیار سخت و آسیب‌پذیر خواهد بود. کتاب صوتی بلوغ به زبان ساده، برای نوجوانان نوشته شده و مرجع علمی بسیار خوبی برای این دوران حساس محسوب می‌شود.

پرسش‌های مختلفی در این کتاب مطرح و به هر یک پاسخی علمی و معتبر به صورت کوتاه داده شده است. سؤالاتی از قبیل: بلوغ چیست؟ دلیل تغییر جسم و روان من در این دوران تا این اندازه چیست؟ من چه احساسی درباره بلوغ باید داشته باشم؟ اگر با دوست خود دچار اختلاف شدم چه کنم؟ منظور از قلدری و خشونت چیست؟ چه نوع غذاهایی باید بخورم؟ چرا صورتم جوش می‌زند؟ چگونه می‌توان روابط دوستی‌ام را حفظ کنم؟ چگونه می‌توانم از پوستم مراقبت کنم؟ برای اینکه قد بلندی داشته باشم چه کنم؟ از موهایم چگونه مراقبت کنم؟ چرا بعضی اوقات احساس غم و اندوه می‌کنم؟ روابط خود با پدر و مادرم را چگونه بهبود ببخشم؟ و...

مشخصات کتاب بلوغ به زبان ساده برای نوجوانان

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : بلوغ به زبان ساده برای نوجوانان
ناشر : انتشارات نقش‌ونگار
نویسنده : ماندانا سلحشور
نوبت چاپ : دوم
تاریخ انتشار : 1399
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 128
شابک : 9789647002615
وزن (گرم) : 160
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×