دریاهای سرخ زیر آسمان‌های سرخ

دریاهای سرخ زیر آسمان‌های سرخ

دریاهای سرخ زیر آسمان‌های سرخ

وضعیت: موجود
ناشر: انتشارات کتابسرای‌تندیس
قیمت:  
1,450,000ريال

(ماجراهای لاک لامورا)

 

نویسنده : اسکات لینچ 

   ترجمه : سعید سیمرغ

 

لاک لامورا و دوست باوفايش ژان تنن، پس از نبردي با دنياي زيرزميني که چيزي نمانده بود به قيمت جانشان تمام شود، از شهر جزيره‌اي زادگاهشان گريختند و به شهر خارجي تال‌ورار رفتند تا زخم‌هايشان را تيمار کنند. ولي حتي در آن غربي‌ترين حاشي? دنياي متمدن هم نتوانست مدت زيادي بياسايند... و خيلي زود بر سر کاري برگشتند که در آن بهترين بودند: دزديدن از ثروتمندان ناشايسته و به جيب زدن ماحصل کار براي خودشان.

ولي اين بار هدفشان بزرگ‌ترين غنيمت ممکن است. برج گناه، ويژه‌ترين و محافظت‌شده‌ترين قمارخانه در دنيا، که نه طبق? آن ثروتمندترين مشتريان را به خود جذب مي‌کند، جايي که براي رسيدن به اوج آن بايد ديگران را با شرط‌بندي‌هاي کلان، رفتار سرگرم‌کننده و بازي کردن بينهايت صادقانه تحت تأثير قرار داد. زيرا در آن‌جا يک قانون اساسي وجود دارد. مرگ، براي تقلب در هرکدام از بازي‌هاي برج گناه. ولي لاک و ژان با گستاخي مهارناپذيرشان، مجموعه‌اي پيچيده از نقشه‌ها براي تقلب کردن، دروغ گفتن، حقه زدن و گوش‌بري کردن طراحي کرده‌اند تا بتوانند خودشان را به نهمين طبق? برج و جايي که خزان? پر و پيمان رکين، مالک برج قرار دارد برسانند. زير پوشش هويت‌هاي جعلي با دقت هرچه‌تمام‌تر به بالا رفتنشان ادامه دادند، تا اين‌که بيش از هر زمان ديگري به موفقيت نزديک شده بودند.

ولي يک نفر در تال‌ورار پرده از رازشان برداشته است. يک نفر از گذشت? آن‌ها با اين قصد که آن‌ها را مجبور کند تاوان گناهانشان را پس بدهند. حالا آن‌ها به تمام قدرت حيله‌گري‌شان نياز دارند تا روح آزمندشان را نجات دهند. ولي شايد حتي اين هم کافي نباشد.

مشخصات کتاب دریاهای سرخ زیر آسمان‌های سرخ

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : دریاهای سرخ زیر آسمان‌های سرخ
ناشر : انتشارات کتابسرای‌تندیس
نویسنده : اسکات لینچ
مترجم : سعید سیمرغ
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : 1399
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 855
شابک : 9786001826269
وزن (گرم) : 910
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×