سرگذشت اروین یالوم

سرگذشت اروین یالوم

سرگذشت اروین یالوم

وضعیت: موجود
ناشر: انتشارات ترانه
قیمت:  
500,000ريال450,000ريال

نویسنده : اروین یالوم  

   ترجمه : زهرا حسینیان ،محمدرضا فیاضی‌بردبار

 

یالوم در این اثر به روایت زندگی شخصی خود از هنگام نوجوانی پرداخته و احساسات، سفرها، ماجراهای خانوادگی، شیوه ی نگارش کتاب هایش و… را به شکلی روانشناسه و انتقادی به رشته تحریر درآورده است. او که نویسنده و روانپزشکی هستی گرا است در کتاب حاضر از توانمندی هایش برای ترسیم زندگی خود تا به امروز بهره جسته است.

این بار یالوم را در قامت مراجعی می بینیم که روی کاناپایه روانکاوی اش دراز کشیده و دغدغه های یک عمر زندگی اش را برای خواننده کتابش شرح می دهد.

گزیده ای از کتاب :


گاهی وقتی مریلین از خاطرات شیرین گردش در پارک تعریف می کند که دستش در دست پدرش بوده، احساس ناامیدی و بی کسی و فریب خوردگی می کنم. من در کجاها گردش کردم و توجه پدرم به چه چیزی بوده است؟ پدرم در تمام زندگی اش سخت کار کرد. فروشگاهش تا ساعت ده شب باز بود. پنج روز در هفته و تا نیمه شب های روزهای شنبه. او فقط روزهای یکشنبه و تعطیل وقت آزاد داشت. یگانه خاطره شیرین من از گذران وقت با پدرم حول و حوش بازی شطرنج روزهای یکشنبه می چرخد. به یاد دارم پدرم همیشه از بازی با من لذت می برد، حتی وقتی در ده یا یازده سالگی شروع به شکست دادن او کردم. برخلاف من، او هرگز حتی یک بار هم از باختن در بازی عصبانی نشد. شاید به همین دلیل است که در تمام طول زندگی ام درگیر شطرنج هستم. شاید این بازی ذره ای نشانه ارتباط من با پدر سختکوش و آرامم باشد که هیچ گاه مرا به شکل بزرگسالی بالغ ندید.

مشخصات کتاب سرگذشت اروین یالوم

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : سرگذشت اروین یالوم
ناشر : انتشارات ترانه (با همکاری انتشارات دانیال دامون)
نویسنده : اروین یالوم
مترجم : زهرا حسینیان ،محمدرضا فیاضی‌بردبار
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : 1398
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 436
شابک : 9786007061794
وزن (گرم) : 495
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×