ترامپ "پدیده‌ی امریکایی ،چالش جهانی"

ترامپ "پدیده‌ی امریکایی ،چالش جهانی"

ترامپ "پدیده‌ی امریکایی ،چالش جهانی"

وضعیت: موجود
ناشر: انتشارات تیسا
قیمت:  
199,000ريال179,000ريال

نویسنده : محمدرضا بیگدلی

 

این کتاب درباره ظهور،عملکرد و نتایج حاصل از وجود دونالد جی. ترامپ به رشته تحریر در آمده است؛ ترامپ، برگزیده پنجاه و هشتمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امریکا که به شکلی غیرقابل باور و تعجب برانگیز بر منصب ریاست تکیه زد. راهبردها، تصمیمات و کارکرد او چنان غیر معمول و ناشی از خوشیفتگی بالا است که نه تنها بسیاری از مسائل موجود در کشور خودش را به معمایی پیچیده مبدل کرده بلکه جهان را به چالشی عمیق فروبرده است. آن چه که مجموعه حاضر بیش از هرچیز بر آن تمرکز دارد بررسی وضعیت امنیت بین المللی در دوران ریاست ترامپ و علل ابراز نگرانی اعضای جامعه جهانی و حتی متحدان امریکا از ظهور این پدیده است.

گزیده ای از کتاب :


اگر جامعه جهانی با انتخاب اوباما توسط مردم امریکا از خوشحالی شگفت زده شد، همان جامعه با پیروزی دونالد ترامپ از ترس و تعجب بهت زده ماند.
اکثر نظرسنجی ها و پیش بینی های برجسته ترین تحلیل گران نشان می داد که این اتفاق به وقوع نخواهد پیوست، ولی روز سه شنبه 8 نوامبر سال 2016 امریکایی ها دونالد ترامپ را به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده انتخاب کردند. در حالی که او به بسیاری از مردم سیاه پوست، اسپانیایی ها، زنان، معلولان، مسلمانان و نخبگان حزب خود توهین کرد و بسیاری از هنجارهای سیاسی را شکسته بود. ترامپ اسناد مالیاتی خود را ارائه نکرد و همچنین تهدید می نمود که رقیب خود را به زندان خواهد انداخت و دروغ هایی می گفت که هرگز در تاریخ سیاست مدرن دیده نشده بود.

مشخصات کتاب ترامپ "پدیده‌ی امریکایی ،چالش جهانی"

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : ترامپ "پدیده‌ی امریکایی ،چالش جهانی"
ناشر : انتشارات تیسا
نویسنده : محمدرضا بیگدلی
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : 1396
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 173
شابک : 9786008942375
وزن (گرم) : 199
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×