تو (کرولاین کپنس)

تو (کرولاین کپنس)

تو (کرولاین کپنس)

وضعیت: موجود
ناشر: میلکان
قیمت:  
630,000ريال567,000ريال

نویسنده : کرولاین کپنس

   ترجمه : فریبا محمدی

 

کتاب تو نوشته ی کرولاین کپنس نویسنده ی آمرکایی است. تو یکی از بهترین کتاب های Suspense Magazine در سال 2014 ، و رمانی درخشان و ترسناک برای عصر رسانه های اجتماعی است..
وقتی یک نویسنده زیبا و مشتاق وارد کتابفروشی ایست ویلیج می شود که جو گلدبرگ در آن کار می کند ، جو همان کاری را انجام می دهد که هرکسی که جای او باشد انجام می دهد: او نام دختر را از روی کارت اعتباری او گوگل می کند.
فقط یک گوئینر بک در شهر نیویورک وجود دارد. او یک حساب کاربری عمومی در فیس بوک دارد و بی وقفه توییت می کند. این همه ی چیزی که جو لازم است بداند را به او می گوید: او برای دوستانش به سادگی فقط بک است ، او به دانشگاه براون رفته ، در خیابان بانک زندگی می کند ، و امشب در یک بار در بروکلین خواهد بود - مکانی مناسب برای یک دیدار "شانسی".
در حالی که جو به طور نامرئی و وسواسی کنترل زندگی بک را در دست می گیرد ، او مجموعه ای از حوادث را ترتیب می دهد تا اطمینان حاصل کند که بک خود را در آغوش در حال انتظار جو می بیند. جو موقعیت خود را از یک تعقیب کننده به دوست پسر بک تغییر می دهدو خودش را به مرد کامل بک تبدیل می کند ، در حالی که بی سر و صدا موانعی را که بر سر راه آنها قرار دارد از بین می برد - حتی اگر این کار منجر شود به ...
کارولین کپنس ، کاوشی وحشتناک در مورد میزان آسیب پذیری همه ما در برابر تعقیب و دستکاری انجام داده ، و رمانی تیز را برای عصر دیجیتال متصل به ما ارائه می دهد. تو یک کتاب جذاب است که شما را وادار به خواندنش تا انتها و بی وقفه می کند. این کتاب با کتاب های استفن کنیگ و رمان دختر گمشده بارها مقایسه شده است.

مشخصات کتاب تو (کرولاین کپنس)

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : تو
ناشر : نشر میلکان
نویسنده : کرولاین کپنس
مترجم : فریبا محمدی
نوبت چاپ : پنجم
تاریخ انتشار : 1399
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 368
شابک : 9786222540166
وزن (گرم) : 350
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×