آمریکا تحت لوای سوسیالیسم

آمریکا تحت لوای سوسیالیسم

آمریکا تحت لوای سوسیالیسم

وضعیت: موجود
ناشر: پیله
قیمت:  
1,456,000ريال1,310,400ريال

نویسنده : دینش دسوزا

    ترجمه : لیلا نوری

 

سوسیالیسم همیشه در تاریخ، بدنام بوده است. مردم، آن را نوعی برده‌داری می‌دانستند. سوسیالیست‌های امروز به دنبال ارائه تفسیر جدیدی از آن هستند که ظلم و ستم آن را حذف و برنامه اقتصادی آن را حفظ کنند. ترکیب عجیب سوسیالیست‌ها امروز در حزب دمکرات آمریکا جمع شده‌اند.

دنیش دسوزا، نویسنده هندی‌الاصل مسیحی راست‌گرای آمریکایی این کتاب است. او در اثر حاضر، برای سوسیالیسم آمریکایی، واژه «سوسیالیسم هویت» را پیشنهاد کرده است. سوسیالیست‌های هویت، خواهان دگرگونی هنجارها و تعریف دوباره از رویای آمریکایی هستند. طرح این کتاب دو بخشی است:

1- بحث اخلاقی علیه سوسیالیسم هویت

2-بحث اخلاقی در مورد سرمایه‌داری بازار آزاد.

دسوزا در اندیشه پرده‌برداری از سیاست‌های ظالمانه و شیادانه سوسیالیست‌های جناح چپ حزب دمکرات افتاده و نحوه عملکرد آن‌ها را بررسی کرده است. او همه موارد را استخراج کرده و در زمان و مکانی که جناح چپ به فکر همسان‌سازی اجباری فرهنگی و سیاسی آمریکا است، ارائه می‌دهد.

او هم‌چنین به رد استدلال سوسیالیست‌ها در مورد نقد اخلاقی به سرمایه‌داری پرداخته و اهتمام کارآفرینان را نسبت به ایجاد برابری، سهم عادلانه، همدلی، رفاه اجتماعی و درواقع و سعت نظر کارآفرینان را ستوده است.

باور دارم که کتاب حاضر در راستای ایده‌ی مبارزه با آرمان‌های غیرانسانی جناح چپ کوشیده، و باید بارها و بارها چاپ شود تا هویت این گروه بر همگان فاش گردد.

هیولایی در حال شکار آمریکاست، هیولای سوسیالیسم. ما ناگهان با ترکیب عجیبی از شخصیت‌های سوسیالیست روبه‌رو شده‌ایم شامل: الکساندریا اُکازیو کورتز، رشیده طلیب، ایلهان عمر و برنی سندرز، یک حزب کاملاً سیاسی که ظاهراً به جبهه سوسیالیست کشیده شده‌اند...

مشخصات کتاب آمریکا تحت لوای سوسیالیسم

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : آمریکا تحت لوای سوسیالیسم
ناشر : نشر پیله
نویسنده : دینش دسوزا
مترجم : لیلا نوری
نوبت چاپ : 1
تاریخ انتشار : 1399
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 416
شابک : 9786229748886
وزن (گرم) : 350
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×