هنر ژاپنی

هنر ژاپنی

هنر ژاپنی

وضعیت: موجود
ناشر: هامون
قیمت:  
1,300,000ريال1,170,000ريال

(برای نظم و ساماندهی)

 

نویسنده : ماری کندو

   ترجمه : محمدرضا آل‌یاسین

 

ماری کندو در اثر ارزشمند پیش رو به ارائۀ راهکارها و مفاهیم نهفته در «متُد کُن ماری» ابداعی خود می پردازد و به شما می آموزد که چگونه با بکارگیری جادوی نظم و ساماندهی، زندگی خود را تغییر داده و لذت ببرید.

گزیده ای از کتاب :


شما با مدیریت اشیا متاثر از ارزشهای عاطفی و تصمیم گیری در مورد دور ریختن و یا نگهداری شان در واقع گذشته خود را از زوائد تصفیه و پالایش می کنید. اگر بدون تعیین تکلیف اشیاء آنها را در کشو و یا جعبه ای پنهان کنید در واقع به گذشتۀ خود اجازه داده اید چون قید و بندی شما را از پیشروی بازداشته و مانع از آن شود که در زندگی و از اینجا و اکنون لذت ببرید. با نظم بخشیدن به وسایلی که در گذشته از آن برخوردار بوده اید درواقع به گذشته تان نظم می بخشید. این کار ضمن تعدیل و تنظیم اوضاع و شرایط زندگی شما و تسویه آن از هرگونه زواید یاریتان می کند نیرومندانه به جلو گام بردارید.

یادگاریهای به جا مانده از دوران کودکی فرزندانتان مثل هدیۀ روز پدر که روی آن عبارت «متشکرم پدر» نقش بسته، تصویری که پسرتان در دوره ای آن را کشید و معلمش آن را روی دیوار تالار مدرسه نصب کرد و یا کلاهی که دخترتان زمانی آن را برای شما بافت از جمله مواردی است که دور ریختن شان دشوار می باشد. تنها زمانی نگهداری این چیزها معقول و منطقی است، که موجب شادی و شعف تان شود.

مشخصات کتاب هنر ژاپنی

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : هنر ژاپنی
ناشر : هامون
نویسنده : ماری کندو
مترجم : محمدرضا آل‌یاسین
نوبت چاپ : 7
تاریخ انتشار : 1401
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 184
شابک : 9789646538658
وزن (گرم) : 211
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×