اولویت دادن به اولویت‌ها

اولویت دادن به اولویت‌ها

اولویت دادن به اولویت‌ها

وضعیت: موجود
ناشر: نسل ‌نواندیش
قیمت:  
999,000ريال899,100ريال

(زیستن ،آموختن ،مهر ورزیدن ،میراثی به جا گذاشتن)

 

نویسنده : استفان کاوی و ...

   ترجمه : افشین ابراهیمی

 

«اعتقادات‌مان، زندگی‌مان را می‌سازند! اولویت دادن به اولویت‌ها قالب را می‌شکند و نشان‌مان می‌دهد که چطور دل‌مان هدایت‌مان می‌کند و چطور وجدان‌مان قطب‌نمایی است که جهت موفقیت حقیقی را نشان می‌دهد. این کتاب را بخوانید و آتش معنا را دوباره در زندگی‌تان روشن کنید.»

 

اولویت دادن به اولویت‌ها قالب را می‌شکند و نشان‌مان می‌دهد که چگونه دل‌مان هدایت‌مان می‌کند و وجدان‌مان، قطب‌ نمایی است که جهت موفقیت حقیقی را نشان می‌دهد. این کتاب را بخوانید و آتش معنا را دوباره در زندگی‌تان روشن کنید.

استفن کاوی (Stephen Covey)، مؤسس و رییس هیأت مدیره‌ی «مرکز رهبری کاوی» و مؤسسه‌ی غیرانتفاعی «رهبری اصول‌محور» است. در کتاب اولویت‌ دادن به اولویت‌ها: زیستن، آموختن، مهر ورزیدن، میراثی به‌ جا گذاشتن (First things first: to live, to love, to learn, to leave a legacy)، دکتر کاوی به ما نشان می‌دهد چگونه کشف کنیم که به‌ راستی چه چیزی در زندگی اهمیت دارد و به ما آموزش می‌دهد چگونه انرژی‌مان را صرف هدف‌ها و اصولی کنیم که آرامش و رضایت درونی به ارمغان می‌آورند.

زمان که بگذرد، دیگر از دست رفته است و چیزی است که بدون هیچ تبعیضی، به‌ طور مساوی در اختیار همه است. در حالی که در دنیایی جهت‌یابی می‌کنیم که با دور تند می‌گذرد، کاوی یک قطب‌ نمای ارزشمند و یک راهنمایی به‌ موقع در اختیارمان می‌گذارد که مبنایش حقیقت ابدی است.

مدیریت زمان به ما ابزار می‌دهد اما اولویت دادن به اولویت‌ها ما را به جایی می‌رساند که هر کدام‌مان می‌توانیم تصمیم درست را بگیریم. ما را به جایی می‌رساند که از تصویر ذهنی قدرتمندی از زندگی‌ای که به صورت یک میراث گذرانده می‌شود و معنایی ماندگار دارد تغذیه می‌کنیم.

این کتاب، نهایت میراث است! کاوی و راجر مریل (Roger Merrill) و ربکا مریل (Rebecca Merrill) دلسوزانه به ما راهی نشان می‌دهند که زندگی‌هایی غنی از هدف و تصویر ذهنی خلق کنیم تا هر یک بتوانیم به نقوش زنده‌ی رضایتمندی تبدیل شویم.

مشخصات کتاب اولویت دادن به اولویت‌ها

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : اولویت دادن به اولویت‌ها
ناشر : نسل نواندیش
نویسنده : استفان کاوی و ...
مترجم : افشین ابراهیمی
نوبت چاپ : 2
تاریخ انتشار : 1402
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 96
شابک : 9789642363476
وزن (گرم) : 120
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×