معادله‌ی جادویی

معادله‌ی جادویی

معادله‌ی جادویی

وضعیت: موجود
ناشر: نسل ‌نواندیش
قیمت:  
2,199,000ريال1,979,100ريال

(دو تصمیم که بزرگ‌ترین آرزوهای شما را از یک احتمال به خواسته‌ای باورکردنی و سپس به امری بدیهی تبدیل می‌کند)

 

نویسنده : هال الرود

   ترجمه : فریبا جعفری‌نمینی

 

کتاب پیش رو ارائه دهنده فرایند و شیوه ای راه گشا است که نویسنده خود به آن نائل شده است، راهی شگفت انگیز و معجزه آفرین که به خلق نتایجی خارق العاده منجر می شود و موفقیت را از احتمال به خواسته ای بدیهی و اجتناب ناپذیر مبدل می سازد. معادله ی جادویی متشکل از دو تصمیم ساده است که در کنار یکدیگر شما را به بزرگ ترین خواسته های تان هدایت می کنند و از توانایی بی حد و حصری که می تواند معجزه را مهمان همیشگی شما بکند پرده بر می دارد. این اثر برای خلق آگاهی آفریده شده و در مسیری پیش می رود که برای همه آحاد جامعه ثمر بخش است.

گزیده ای از کتاب :


چگونه می توانیم از این درگیری درونی فرار کنیم و به موفقیت نامحدود در همه زمینه های زندگی خود قدم بگذاریم، در حالی که موانع زیادی در برابرمان قرار دارد؟ بسیاری از افراد سال ها به جلسات روان درمانی می روند، پول زیادی را به مربیان شخصی می دهند و بارها سر خود را به دیوار می کوبند تا شاید خوشبختی را در زندگی خود بیابند، اما موفق نمی شوند. منظورم این نیست که روان درمانی یا استخدام مربی شخصی مفید نیست. من هر دوی این کارها را انجام داده ام و به آن ها باور دارم، اما همچنین معتقدم که مردم می توانند فرسنگ ها از زندگی ای که اکنون دارند فراتر روند و آن زندگی ای که آرزو دارند را برای خود بسازند؛ تنها به این شرط که زندگی خود را با دو تصمیم ساده، اما بسیار موثر، هماهنگ کنند؛ همان تصمیماتی که اکنون با آن ها آشنا هستید: ایمان تزلزل ناپذیر و تلاش فوق العاده.

… وقتی شما هویت واقعی خود را می پذیرید و تصمیم می گیرید باور کنید لیاقت همه چیز را دارید، به جای اینکه به محدودیت های دروغینی که برای خود ساخته اید توجه کنید، بر توانایی بی اندازه خود متمرکز شوید و به موفقیت خود ایمان تزلزل ناپذیر داشته باشید و برای آن تلاش کنید، انرژی و انگیزه لازم برای بهبود زندگی خود را خواهید داشت. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید، در آن موفق تر خواهید بود و همین موفقیت موجب خواهد شد تا ایمان بیشتری به خود پیدا کنید. شما در می یابید که قادر به هر کاری هستید، زیرا اکنون این فقط شما هستید که به دنیا می گویید چه کاری را می توانید یا نمی توانید انجام دهید. دیگر این تجربیات گذشته، والدینتان یا جامعه نیست که به شما می گوید چه کار باید بکنید. اتخاذ و حفظ این دو تصمیم در مدت زمان طولانی به این معنی است که شما تضادهای درونی خود بین تمایل به بی حد و مرز بودن و ترس از محدودیت ها رها خواهید شد.

مشخصات کتاب معادله‌ی جادویی

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : معادله‌ی جادویی
ناشر : نسل نواندیش
نویسنده : هال الرود
مترجم : فریبا جعفری‌نمینی
نوبت چاپ : 1
تاریخ انتشار : 1399
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 288
شابک : 9786222201807
وزن (گرم) : 317
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×