بیمار خاموش (ترجمه: مهرآیین اخوت)

بیمار خاموش (ترجمه: مهرآیین اخوت)

بیمار خاموش (ترجمه: مهرآیین اخوت)

وضعیت: موجود
ناشر: هیرمند
قیمت:  
1,800,000ريال1,620,000ريال

نویسنده : الکس میخائلیدس

    ترجمه : مهرآیین اخوت

 

"بیمار خاموش" یک داستان هیجان‌انگیز روانشناسی تکان‌دهنده از الکس میخائلیدس درباره رفتار خشونت‌آمیز زنی علیه همسرش - و روانشناس او که سعی زیادی در فاش کردن انگیزه او دارد – است.
زندگی آلیشیا برنسون به ظاهر عالی است. یک نقاش مشهور که با یک عکاس بی‌نام و نشان ازدواج کرده است. آنها در یک خانه بزرگ با پنجره‌های بزرگ مشرف به پارکی در یکی از مناطق خوب لندن زندگی می‌کنند. یک شب همسرش گابریل از محل کارش، که عکاسی از مدل‌ها بود، دیر به خانه برمی‌گردد و آلیشیا پنج بار به صورت او شلیک می‌کند و پس از آن هرگز حرف دیگری نمی‌زند.
امتناع آلیشیا از صحبت کردن و هر نوع توضیحی، این تراژدی خانگی را به موضوعی ناگوارتر تبدیل می کند. داستان مرموزی که تصورات عمومی را به خود جلب کرده و آلیشیا را سرزنش می‌کند. قیمت آثار هنری وی بسیار افزایش می‌یابد، و این بیمار ساکت، به دور از توجهات، در یک واحد پزشکی قانونی مطمئن در شمال لندن مخفی شده است.
تئو فابر روان درمانگر جنایی است که مدت‌ها منتظر صحبت با آلیشیا است. عزم وی برای وادار کردن او به صحبت کردن و پرده‌برداری از راز دلیل تیراندازی او به شوهرش، او را به یک مسیر پیچیده در انگیزه‌های آلیشیا می‌برد – جستجویی برای حقیقت که می‌تواند او را بفرساید...

مشخصات کتاب بیمار خاموش (ترجمه: مهرآیین اخوت)

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : بیمار خاموش
ناشر : هیرمند
نویسنده : الکس میخائلیدس
مترجم : مهرآیین اخوت
نوبت چاپ : 9
تاریخ انتشار : 1402
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 382
شابک : 9789644086120
وزن (گرم) : 361
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×