فنگ‌شویی برای پول

فنگ‌شویی برای پول

فنگ‌شویی برای پول

وضعیت: موجود
ناشر: پل
قیمت:  
250,000ريال225,000ريال

(جذب پول و ثروت با استفاده از فنگ‌شویی)

 

نویسنده : رنان سوزا

    ترجمه : یاسین قاسمی‌بجد

 

احتمالا نام فنگ‌شویی را شنیده‌اید. می‌توان آن را نوعی هارمونی با محیط طبیعی به حساب آورد. اگر فضایی که ما در آن زندگی و کار می‌کنیم با طبیعت در تعادل باشد، شرایط برای ایجاد رفاه به بهترین نحو ممکن فراهم می‌شود. جذب ثروت یکی از مهم‌ترین عنصرهای فنگ‌شویی است. رنان سوزا (Renan Souza) در کتاب فنگ شویی برای پول (Feng Shui for Money) به ما می‌آموزد چگونه با ایجاد چند تغییر کوچک، اصولی و کم‌هزینه محیطی مطلوب را برای خودمان رقم بزنیم و سپس از ثمراتی که فنگ‌شویی برایمان پدید می‌آورد بهره‌مند شویم.

این روزها همه به پول و ثروت در کنار موفقیت شغلی، حس خوشبختی و رابطه عاشقانه نیاز دارند. خیلی‌ها به دنبال کمال‌اند اما نمی‌توانند به آن دست یابند. فنگ‌شویی به آن‌ها کمک می‌کند تا آنچه را می‌خواهند بیابند. در این کتاب ترفندهایی وجود دارد که در واقع حامی شما در امور مالی هستند. فنگ‌شویی توصیه‌های فراوانی برای ما دارد و می‌تواند بر قسمت‌های مختلفی از زندگی، از عشق گرفته تا ثروت و روابط تاثیرگذار باشد. چه چیزی بهتر از این که نکات این هنر باستانی و ارزشمند در کتابی کم‌حجم و تاثیرگذار گردآوری شده باشد؟

کتاب حاضر از کلیشه‌های رایج کتاب‌های از این دست به دور است و نویسنده به ما نشان می‌دهد چگونه این اصل می‌تواند زندگی ما را زیر و رو کند. راهکارهای عملی او برای همه‌ی افراد قابل اجرا هستند. با مطالعه‌ی این اثر ابتدا با فنگ‌شویی آشنا می‌شوید، فلسفه‌ی آن را درک می‌کنید و سپس نویسنده نکاتی را برای دعوت و جذب ثروت به خانه‌هایتان بیان می‌کند. نثر نویسنده به‌قدری روان و شیواست که به محض آن که کتاب را در دست می‌گیرید، نمی‌توانید آن را کنار بگذارید. همه آرزوی زندگی استوار و موفق را دارند. بنابراین تعلل نکنید. گوشه‌ای بنشینید و شروع به خواندن این کتاب کنید.

مشخصات کتاب فنگ‌شویی برای پول

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : فنگ‌شویی برای پول
ناشر : پل
نویسنده : رنان سوزا
مترجم : یاسین قاسمی‌بجد
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : 1400
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 51
شابک : 9789642333585
وزن (گرم) : 72
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×