از رژیم لاغری کاری ساخته نیست

از رژیم لاغری کاری ساخته نیست

از رژیم لاغری کاری ساخته نیست

وضعیت: موجود
ناشر: میردشتی
قیمت:  
900,000ريال792,000ريال

نویسنده : باب شوارتز

    تزجمه : مهدی قراچه‌داغی

 

کتاب از رژیم لاغری کاری ساخته نیست اثر باب شوارتس در سال 1982 منتشر شد. این کتاب راز سلامتی و تناسب وزن را که اکثر افراد به‌دنبالش هستند را بازگو می‌کند و به خوانندگان اثرش کمک می‌کند تا دلایل واقعی کاهش وزن را بدانند. شوارتز در این کتاب روش‌های کاهش وزن بدون رژیم غذایی را می‌آموزد و رویکرد و فکر عوام در مورد کاهش وزن را به چالش می‌کشد.

باب شوارتس کتاب از رژیم لاغری کاری ساخته نیست را براساس همایش‌هایی که طی چند سال در کشورهای مختلف برگزار کرده است، نوشت. او تمامی اطلاعات و تجربیاتش را در این کتاب گردآوری کرد تا مخاطبان جدیدش هم از حرکت به سوی زندگی سالم با وزن کم بهره‌مند شوند. شوارتس در سخنرانی‌هایش یک روش پایدار برای لاغری را ارائه ‌می‌داد و شعارش در همایش‌هایش «بدون رژیم لاغری به طور طبیعی لاغر شوید ولاغر بمانید.» بود.

باب شوارتس در کتاب از رژیم لاغری کاری ساخته نیست چهار نکته مهم و حیاتی را درباره‌ی سبک زندگی درست و روش‌های درست لاغر شدن را بیان می‌کند که عبارتند از «کشف کنید که چگونه و به چه دلیل یا دلایلی نتوانسته‌اید وزن کم کنید و روی وزن کم باقی بمانید.»، «روشی را یاد بگیرید که بدون استفاده از رژیم غذایی وزن کم کنید.» «با خود رابطه‌ای جدید برقرار کنید. تصویر ذهنی جدیدی بسازید که بتوانید به یک فرد لاغر تبدیل بشوید.» و «به اضافه وزن یک‌بار و برای همیشه پایان بدهید.»

مشخصات کتاب از رژیم لاغری کاری ساخته نیست

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : از رژیم لاغری کاری ساخته نیست
ناشر : فرهنگسرای میردشتی (با همکاری نشر قطره)
نویسنده : باب شوارتز
مترجم : مهدی قراچه‌داغی
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : 1400
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 179
شابک : 9786227546569
وزن (گرم) : 180
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×