مثل زاک فکر کن !

مثل زاک فکر کن !

مثل زاک فکر کن !

وضعیت: موجود
ناشر: الماس پارسیان
قیمت:  
1,600,000ريال1,440,000ريال

(5 راز موفقیت مدیرعامل نابغه و بی‌نظیر فیسبوک در کسب‌وکار مارک زاکربرگ)

 

نویسنده : اکاترینا والتر

   ترجمه : فریبا بردبار

 

کتاب حاضر مطالعه ای است بر پنج راز موفقیت بنیان گذار و مدیرعامل نابغه ی فیسبوک، مارک زاگربرگ، در کسب و کار که طی چهارسال او را به ثروتی عظیم و جایگاهی بالا رساندند.

فیسسبوک پلتفرمی قوی است که در پی اشتیاق، هدف و توانایی فوق العاده ی بنیانگذار خود در مدیریت افراد، محصول و شراکت ها و همچنین جذب بهترین استعدادها، توانست سهم بالایی از کاربران اینترنت را به خود اختصاص دهد و به محبوبیت جهانی دست پیدا کند.

گزیده ای از کتاب :


اگر فکر کنید فرهنگ های سازمانی که از شوخی استقبال می کنند نمی توانند پول ساز باشند باید درباره آن تجدید نظر کنید. چاد بوهن، مدیر بخش فرایند در مرکز اجرای زاپوس این داستان را تعریف می کند که چگونه تیمش تعداد کل واحدهای سهام را 20 درصد افزایش داد. تیمش یک هدف برای کارایی تنظیم کرده بود. چاد به عنوان مدیر موافقت کرد که اگر تیم به آن هدف دست یابد مثل یک کوتوله لباس بپوشد و در شرکت قدم بزند و با آن سر و وضع در همه بخش ها خودش را نشان بدهد. قد چاد بلند نیست و او ریش دارد به همین خاطر بود که یکی از هم تیمی هایش این پاداش بامزه را پیشنهاد کرد.

آیا فکر می کنید تیم زاپوس به هدفش دست یافت؟ لعنتی موفق شد! چاد در این خصوص می گوید: “برای افراد تیمم گرفتن کارت سوخت 20 دلاری یا مقداری پول به عنوان پاداش به اندازه اینکه در قبال دستیابی به یک هدف مرا وادار به پوشیدن لباس های مسخره کنند انگیزه بخش نیست. به همین خاطر است که برای مشوق های نامتعارفی که تیمم درخواست می کند اهمیت بسیار زیادی قائل هستم.” در فیسبوک، کارمندان سخت کار می کنند اما حتی سخت تر از آن، بازی می کنند. با وجود این که آنها ساعات طولانی کار می کنند اما گاه دور هم جمع می شوند تا بازی کنند و فشار کار را از دوش خود بردارند.

مشخصات کتاب مثل زاک فکر کن !

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : مثل زاک فکر کن !
ناشر : الماس پارسیان
نویسنده : اکاترینا والتر
مترجم : فریبا بردبار
نوبت چاپ : 1
تاریخ انتشار : 1399
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 256
شابک : 9786226116220
وزن (گرم) : 255
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×