این انتخاب من بود

این انتخاب من بود

این انتخاب من بود

وضعیت: موجود
ناشر: شادان
قیمت:  
2,850,000ريال2,565,000ريال

نویسنده : نغمه گوگل

 

 داستانی از زندگی و انتخاب هایی که آن را شکل می دهند، ماجرای دومین دختر یک خانواده پنج نفره به نام نیاز که شیوه زندگی و خواسته هایش با آن چه مادرش انتظار دارد همخوان نیست و تاحدودی به حاشیه رانده شده است.

نیاز که تا پیش از رتبه آوری در رشته علوم انسانی چندان مهر و توجه مادرش را احساس نمی کند، پس از این موفقیت تحسین و غرور مادر سخت گیرش را برمی انگیزد و توجه مادرش روحیه ی مهرطلب او را ارضا می کند. در مراسم اهدای جوایز است که نیاز نگاه شیفته پسری به نام سروش را احساس می کند و برای اولین بار کسی خارج از محیط خانوادگی او را هرچند به شکلی غیر مستقیم غرق در محبت خود می سازد. کامران پسرعموی نیاز پیش از این با نگاه های محبت آمیز و رفتارهای خاص خود علاقه ی خود را به نیاز نشان داده اما مادر نیاز پای بند به قوانین خودش است و روی خوشی به این مسئله نشان نمی دهد.

“این انتخاب من بود” از تصمیم و نقش انسان ها در تغییرات زندگی شان حکایت دارد و از مسئولیت پذیری برای آن چه برگزیده اند.

گزیده ای از کتاب :


به راه افتاد و نیاز بی اراده به دنبالش روانه گشت. در ذهنش یک فکر مرتب می چرخید و ادامه گفتگو با مرد جوان را بی فایده نشان می داد؛ شرایط خانوادگی مهران نیکدوست هرگز اجازه ورود او را به خانه پدری اش نمی داد. نوع شغل پدر مهران در کتاب زندگی پدر و مادر نیاز، تعریف نشده بود. می دانست در مقابل عناوین دهان پر کن خانواده خودش حرفی برای گفتن وجود ندارد اما با تعجب احساس می کرد که کلمات غیر متعارف و جسورانه مهران در دلش جا باز کرده است. به تفاوتی که میانشان بود و هرگز تجربه اش نکرده بود، علاقه مند می شد. لبان برجسته و چشمان عسلی و قامت رشید او تفاوت های میانشان را کمرنگ جلوه می داد. با آنکه می دانست هرگز به وصال نخواهد انجامید اما در کافی شاپ، رو به رویش نشست و پذیرای گفته هایش شد.

مشخصات کتاب این انتخاب من بود

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : این انتخاب من بود
ناشر : شادان
نویسنده : نغمه گوگل
نوبت چاپ : 2
تاریخ انتشار : 1399
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 578
شابک : 9786007368756
وزن (گرم) : 542
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×