بابا لنگ‌دراز (انتشارات صفی‌علیشاه)

بابا لنگ‌دراز (انتشارات صفی‌علیشاه)

بابا لنگ‌دراز (انتشارات صفی‌علیشاه)

وضعیت: موجود
ناشر: صفی‌ علیشاه
قیمت:  
400,000ريال352,000ريال

نویسنده : جین وبستر
   ترجمه : میمنت دانا
 

آلیس جین چندلر وبستر در سال ۱۸۷۶ در روستای فردونیا ایالت نیویورک آمریکا به‌دنیا آمد. مادرش آنی مافت وبستر خواهرزاده مارک تواین و پدر او چارلز لوتر وبستر مدیر مالی مارک تواین و ناشر بسیاری از کتاب‌های وی بود. او تنها فرزند خانواده‌ای بود که به ادبیات و نشر اندیشه و فرهنگ توجه ویژه‌ای داشتند.

جین وبستر سبکی ساده و روان داشت و دیدگاه‌های اجتماعی و سیاسی خود را در نوشته‌هایش مطرح می‌کرد. از خصوصیات سبک وی این است که مخاطبانش در محدوده سنی خاصی قرار نمی‌گیرند. از این دیدگاه شیوه نگارش جین وبستر بسیار شبیه مارک تواین است. یکی از دلایل این تاثیرپذیری خویشاوندی مادر جین با مارک تواین و علاقه‌مندی و مطالعه زیاد آثار وی در نوجوانی است.

در داستان جذاب بابا لنگ دراز اثر جاودان جین وبستر، قهرمان داستان کودکی باهوش ، مهربان و دوست داشتنی به نام جودی ابوت است که به کمک فرد خیری که از او فقط سایه ای با پاهای دراز در ذهن دارد از نوانخانه پر درد و غم رها می شود و حتی به دانشکده راه می یابد. او در دانشکده دوستان خوبی مثل سالی و جولیا پیدا میکند و در آخر به هویت بابای محبوبش-بابا لنگ دراز- پی می برد… جین وبستر ”بابا لنگ‌دراز“ را در سال ۱۹۱۲ نوشت، داستانی که هم به مرز پرفروش‌ترین کتاب‌ها رسید و هم براساس آن فیلمی ساخته شد که این فیلم مورد استقبال بسیار قرار گرفت.

مشخصات کتاب بابا لنگ‌دراز (انتشارات صفی‌علیشاه)

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : بابا لنگ‌دراز (انتشارات صفی‌علیشاه)
ناشر : انتشارات صفی‌علیشاه
نویسنده : جین وبستر
مترجم : میمنت دانا
نوبت چاپ : یازدهم
تاریخ انتشار : 1399
نوع جلد و قطع : گالینگور - رقعی
تعداد صفحات : 184
شابک : 9789645626811
وزن (گرم) : 320
سایر محصولات مرتبط با این محصول
180,000ريال158,000ريال
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×