آتش و خون (ترجمه: حسین شهرابی)

آتش و خون (ترجمه: حسین شهرابی)

آتش و خون (ترجمه: حسین شهرابی)

وضعیت: موجود
ناشر: کنار
قیمت:  
3,800,000ريال3,420,000ريال

نویسنده : جورج.آر.آر.مارتین  

   ترجمه : هادی امینی

 

"آتش و خون" حماسه‌ای دیگر از "جرج آر آر مارتین" بوده که داستان آن "300 سال پیش از بازی تاج و تخت" اتفاق می‌افتد. هیجانی که از میان سطرهای داستان "آتش و خون" بر‌می‌خیزد و به جان خواننده می‌افتد، جنبه‌ای نو و خلاقانه از قلم "جرج آر آر مارتین" است که این بار بی هیچ حد و مرزی خواننده را با دنیای تارگرین‌ها مواجه می‌کند. خاندان تارگرین، تنها خاندانی که از پادشاهی اژدهایان برخوردار است از سرنوشت شوم والریا نجات یافته و در دراگون استون اقامت گزیده است. داستان "آتش و خون" با قصه‌ی اگان فاتح، سازنده‌ی تخت آهنین آغاز شده و ادامه می‌یابد تا ماجرای نسل‌های متمادی از تارگرین‌ها که برای پاسداری از این تخت جنگیدند را بیان کند و برسد به جنگ داخلی میان آن ها که تقریبا هیبت و قدرت آنان را به ورطه ی نابودی کشاند.
در رقص اژدهایان دقیقا چه اتفاقی افتاد؟ چرا رفتن به والریا بعد از آن اتفاق شوم آنقدر کشنده بود؟ وستروس زمانی که اژدهایان بر آسمانش حکمرانی می کردند چگونه بود؟ این بخشی از سوالاتی است که "جرج آر آر مارتین" در تاریخچه ی حیاتی "آتش و خون" به آنها پاسخ داده است.
خاندان تارگرین که در داستان‌های قبلی به طور خلاصه به آن‌ها اشاره شده بود، برای اولین بار به شکل کامل و گسترده توسط "جرج آر آر مارتین" در کتاب "آتش و خون" مورد وصف قرار گرفته‌اند و خواننده با جنبه‌های جدید، اغلب خونین و همواره شگفت‌انگیز این بخش از تاریخ وستروس آشنا خواهد شد.
 

مشخصات کتاب آتش و خون (ترجمه: حسین شهرابی)

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : آتش و خون
ناشر : کنار (با همکاری باژ)
نویسنده : جورج.آر.آر.مارتین
مترجم : حسین شهرابی ،زهرا هدایتی
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : 1401
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 563
شابک : 9786222193287
وزن (گرم) : 916
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×