کفش‌هایش

کفش‌هایش

کفش‌هایش

وضعیت: موجود
ناشر: میلکان
قیمت:  
2,350,000ريال2,115,000ريال

نویسنده : جوجو مویز

    ترجمه : کیمیا فضایی

 

فکر می‌کنید یک جفت کفش چقدر می‌تواند مسیر زندگی آدم را عوض کند؟ کفش هایش رمانی است به شدت سرگرم‌کننده و تسلی‌بخش درباره‌ی دوستی، قدرت زنان، خانواده، خیانت و امید. خودتان را برای هیجان چرخ‌و‌فلکی احساسی آماده کنید. با خواندن این کتاب که از همان صفحات اول شما را با پیامدهای غیر منتظره، دادگاه و گاهی اتفاقات مضحک درگیر می‌کند، به قدرت دوستی، انعطاف‌پذیری زنان و ماهیت عشق پی می‌برید.

دو زن با پیشینه و سبک زندگی کاملاً متفاوت با جابه‌جاشدن ساک‌شان در باشگاه ورزشی مجبور می‌شوند کفش‌های همدیگر را بپوشند و گوشه‌ای از زندگی دیگری را درک کنند. همین کفش‌ها زمینه‌ساز اتفاقات بزرگ‌تری می‌شوند و آن‌ها را در شرایطی غیرعادی به هم می‌رسانند تا بدون این‌که بخواهند به هم درس زندگی بدهند.

کتاب کفش هایش داستان دوستی زنانه است. از آن دوستی‌هایی که پلی بر تفاوت‌ها می‌زند و مهم‌ترین اتفاق زندگی‌ات می‌شود. همچنین صدای زنانی‌است که با گذر از جوانی احساس می‌کنند از چشم‌ها افتاده‌اند و اهمیت سابق را ندارند. زنانی که اگرچه همه به آن‌ها نیاز دارند اما کسی آن‌ها را نمی‌خواهد. این قضیه به‌خصوص در مورد سم با آن رئیس کندذهنش صدق می‌کند و همدردی خواننده را به همراه دارد.

 

 

مشخصات کتاب کفش‌هایش

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : کفش‌هایش
ناشر : میلکان
نویسنده : جوجو مویز
مترجم : کیمیا فضایی
نوبت چاپ : 7
تاریخ انتشار : 1402
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 400
شابک : 9786222544737
وزن (گرم) : 346
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×