کتاب کار عزت‌نفس

کتاب کار عزت‌نفس

کتاب کار عزت‌نفس

وضعیت: موجود
ناشر: فلسفه
قیمت:  
1,950,000ريال1,755,000ريال

نویسنده : گلن آر.شیرالدی

   ترجمه : مهدیه ورشادیان

 

از دیر‌باز روان‌درمانگران با مکاتب مختلف در اتاق درمان دریافته‌اند که باور فرد به جنبه‌های مثبت درونی و توانایی‌هایش در رفع چالش‌های موجود، اثری چشمگیر در درمان دارد. به‌ عبارتی‌ دیگر آنچه که در روان‌درمانی‌تحلیلی به‌عنوان ایگوی ضعیف و یا در درمان شناختی - رفتاری به نام باورهای ناکارامد و یا در هیپنوتیزم‌درمانی به‌عنوان خود هیپنوتیزم با تلقینات منفی می‌شناسیم، بر این دلالت دارد که تا چه میزان، توجه به این مفهوم در روان‌درمانی‌های مختلف مورد اهمیت و توجه به‌عنوان هدف درمانی قرار گرفته است. 

در این پرسشنامه سؤالات پیش‌ارزیابی، قوانین ارزشمند انسانی، فهرست اصلی موارد خارجی، نمودارهای ارزش مجزا از روش‌های بیرونی و روش‌های متضاد برای مفهوم‌سازی ارزش انسان‌ها وجود دارد که کلودیا هاوارد در سمینارهای توانمندی‌های بالقوهٔ فردی در خیابان دیویس غرب تگزاس در کارگاه‌های «مهارت‌های ضمنی» آن‌ها را اجرا کرده است. 

برنامه‌ای که برای اثربخشی بر سلامت و استرس در این کتاب توضیح داده شده است به‌طور آزمایشی در دانشگاه مریلند نیز مورد بررسی قرار گرفته است و مؤثر بودن آن تأیید شده است. این برنامه برای افزایش عزت‌نفس و کاهش علائم افسردگی، اضطراب و خصومت در افراد ۱۸ تا ۶۸ ساله در نظر گرفته شده است اما اصول و مهارت‌هایی که در این کتاب بیان شده است را می‌توان به شکل ساده‌تر برای کودکان و نوجوانان نیز به کار برد. 

مشخصات کتاب کتاب کار عزت‌نفس

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : کتاب کار عزت‌نفس
ناشر : فلسفه
نویسنده : گلن آر.شیرالدی
مترجم : مهدیه ورشادیان
نوبت چاپ : 6
تاریخ انتشار : 1402
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 236
شابک : 9782000961864
وزن (گرم) : 200
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×