هزار توی مشکلات

هزار توی مشکلات

هزار توی مشکلات

وضعیت: موجود
ناشر: مون
قیمت:  
990,000ريال891,000ريال

(تصمیماتی که ما را شکل می‌دهند)

 

نویسنده : راسل رابرتس

   ترجمه : ماندانا قهرمانلو ،رکسانا قهرمانلو

 

الگوریتم‌ها و برنامه‌ها داده‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کنند و به شما می‌گویند که چگونه ترافیک را دور بزنید ، چه کتاب‌هایی را بخرید، چه موسیقی‌هایی را گوش دهید، و حتی با چه کسی قرار ملاقات بگذارید اغلب با نتایج عالی. اما وقتی با تصمیمات بزرگ زندگی روبرو می شوید وقتی وارد هزارتوی مشکلات می‌شوید مثل این که با چه کسی ازدواج کنید، بچه دار شدن، کجا نقل مکان کنید، چگونه زندگی خوبی داشته باشید مشکلاتی که که با اندازه گیری یا محاسبه قابل حل نیستند، چه می کنید؟
در هزارتوی مشکلات میزبان محبوب پادکست EconTalk راس رابرتس به عقل گرایان متحیر راهی برای رسیدگی به این مشکلات ارائه می دهد. او پیشنهاد می‌کند زمان و انرژی کمتری را در مسیری که بیشترین خوشبختی را وعده می‌دهد صرف کنید و زمان بیشتری را برای این که بفهمید واقعا می‌خواهید چه کسی باشید، صرف کنید. او از تجربیات هنرمندان، نویسندگان و دانشمندان بزرگ گذشته استفاده می‌کند که راه‌های خلاقانه‌ای برای پیمایش بزرگ‌ترین سوالات زندگی پیدا کردند. و او راهبردهایی را برای کاهش ترس و از دست دادن کنترل ارائه می کند.
در نهایت، رابرتس از ما می‌خواهد که خود و زندگی‌مان را کمتر به‌عنوان مشکلی که باید حل شود ببینیم بلکه به زندگی مثل ماجرایی که باید تجربه شود نگاه کنیم. هیچ تصمیم درستی در انتظار کشف شدن توسط یک اپلیکیشن یا تحلیل منطقی نیست. واقعیت سخت تر از این است و شاید کمی جالب تر.

مشخصات کتاب هزار توی مشکلات

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : هزار توی مشکلات
ناشر : مون
نویسنده : راسل رابرتس
مترجم : ماندانا قهرمانلو ،رکسانا قهرمانلو
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : 1402
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 135
شابک : 9786225914414
وزن (گرم) : 130
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×