تناقض

تناقض

تناقض

وضعیت: موجود
ناشر: ایهام
قیمت:  
680,000ريال612,000ريال

نویسنده : مایک بارتلت 

   ترجمه : حسین نعیم چعبی 

 

مایک بارتلت نویسنده و نمایشنامه‌نویس انگلیسی، متولد 7 اکتبر 1980 است. نمایشنامه‌ی رادیوییِ او به نام Not talking در 29 مارچ 2007 از رادیو بی‌بی‌سی پخش شد. وی برای این نمایشنامه در سـال 2006 برنده ی جایزه tinniswood و‌ در سال 2007 برنده‌ی جایزه‌ی بهتـرین نویسنده‌ی رادیویی شد. در تابستـان سال 2010 نمایش بارتلت برای اولین بار در تئاتر ملی بر روی صحنه رفت.

در سال 2011 بارتلت، بـار دیگـر به بزرگتـرین صحنه‌ی تئاتر ملی با نمایشنامه‌ی سیزده، یک اثر فـاخـر دیگـر بازگشـت. مایکـل بلینگـتون در ستـایش ایـن اثر در مجـلـه‌ی گـاردیـن نـوشت: بارتـلت دارد می‌گـوید که مـا در بریتانیـایی زندگـی می‌کنیـم که اعضـای خـانـواده‌ی سلطلنتی دیگر محبوبیت سابق را در بین مردم ندارند. فاصله‌ی اصلی در بین جنبش اعتراضی معروف که از فیسبوک و توئیتر تغذیه می‌شوند و‌ خواهان تغییر مسیر هستند با سیستم دولتی مستقری است که به منافع خود چسبیده‌اند.

سریال تلویزیونی دکتر فاستر به نویسندگی بارتلت در سپتامبر و اکتبر سال 2015 پخش شد. این سریال با متوسط 9/51 میلیون بیننده، یکی از پربییننده‌ترین درام‌های تلویزیونی سال لقب گرفت. در کنار این موفقیت‌ها، این درام جایزه‌ی سریال برتر را به همراه داشت.

در می ‌سال 2017، شبکه‌ی بی‌بی‌سی سریالی اقتباسی از نمایشنامه‌ی بارتلت، پادشاه چارلز سـوم، سـاخت کـه باعث بـه وجـود آمــدن اختــلاف نظـرهـایی شـد. بیننـدگـان این سـریـال در Daily Telegraph به آن پنج ستاره دادند و آن را اثری بسیار قوی خواندند.

مشخصات کتاب تناقض

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : تناقض
ناشر : ایهام
نویسنده : مایک بارتلت
مترجم : حسین نعیم چعبی
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : 1399
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 72
شابک : 9786226813976
وزن (گرم) : 80
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×