عشق و ژلاتو (LOVE & GELATO)(زبان اصلی)

عشق و ژلاتو (LOVE & GELATO)(زبان اصلی)

عشق و ژلاتو (LOVE & GELATO)(زبان اصلی)

وضعیت: موجود
ناشر: کتاب آمه
قیمت:  
1,900,000ريال1,710,000ريال

نویسنده : جنا اوانس ولچ

 

کتاب عشق و ژلاتو نوشته‌ی جنا اوانس ولچ در زمره‌ی پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز قرار دارد و درباره‌ی سفر لینا به توسکانی است که به اصرار مادرش آمده تا پدر خود را برای اولین بار ببیند اما حقایقی درباره‌ی خانواده‌اش آشکار می‌شود که مسیر زندگی او را برای همیشه تغییر می‌دهد.

مادر لینا مبتلا به بیماری سرطان است و دیگر امیدی به بهبود او نیست، به همین دلیل با اصرار بسیار دختر خود را به توسکانی می‌فرستد تا با مردی آشنا شود که پدر او است. لینا در نهایت راضی به این سفر می‌شود اما به هیج ‌وجه از این کار لذت نمی‌برد و حتی حوصله‌ای برای دیدن مناظر زیبای ایتالیا ندارد. لینا فقط آنجا است تا خواسته‌ی مادرش را به جا بیاورد اما خواسته‌ی قلبی خودش تنها این است که به خانه بازگردد و تمایلی به این دیدار ندارد. پس از مدتی دفترچه‌ی خاطراتی به دست لینا می‌رسد که مادرش هنگام زندگی در ایتالیا از آن نگهداری کرده بود. این دفترچه‌ی خاطرات دری به روی حقیقت، عشق و زیبایی برای لینا باز می‌کند و لینا به واسطه‌ی آن دفتر به حقایق شگفت‌انگیزی درباره‌ی خانواده‌ی خود پی می‌برد.

کتاب عشق و ژلاتو (Love and Gelato) اولین جلد از مجموعه‌ی سه‌گانه‌ای به نام عشق است و جنا اوانس ولچ (Jenna Evans Welch) در این آثار دختران نوجوان را در مواجهه با دنیای بزرگسالان قرار می‌دهد که ماجرای هر کدام از این کتاب‌ها در سه کشور ایتالیا، یونان و ایرلند می‌گذرد.

مشخصات کتاب عشق و ژلاتو (LOVE & GELATO)(زبان اصلی)

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : عشق و ژلاتو (LOVE & GELATO)(زبان اصلی)
ناشر : کتاب آمه (با همکاری نشر زبان ما)
نویسنده : جنا اوانس ولچ
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : 1402
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 240
شابک : 9781481432542
وزن (گرم) : 250
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×