رفیق دن‌کامیلو (ترجمه: مرجان رضایی)

رفیق دن‌کامیلو (ترجمه: مرجان رضایی)

رفیق دن‌کامیلو (ترجمه: مرجان رضایی)

وضعیت: ناموجود
ناشر: مرکز

نویسنده : جووانی گوارسگی

   ترجمه : مرجان رضایی
 
جلد پنجم از مجموعه داستان های دن کامیلو که با جلدهای دیگر تفاوت دارد. در این مجلد داستان ها، نه در دنیای کوچک، که در خاک اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی رخ خواهند دارد. دن کامیلو با باج گیری از پپونه و تحت فشار گذاشتن وی، با او به همراه هیاتی به شوروی مب رود و در انجا به عنوان مامور نفوذی کلیسا به ایفای نقش می پردازد. برای تمام کسانی که پیگیر داستان های دن کامیلو هستند، خواندن این کتاب بسیار جالب توجه و سرگرم کننده خواهد بود .
 
قسمتی از این کتاب :
 
حوالی ظهر دوشنبه، با رسیدن روزنامه‌ها، خبر مثل بمب منفجر شد. یکی از اهالی دهکده جایزه‌ی ده میلیون لیری شرط‌بندی فوتبال را برده بود. روزنامه‌ها نوشته بودند نام برنده پِپتو اسبِتزِگوتی است، ولی کسی با چنین اسم غریبی در آن حوالی زندگی نمی‌کرد.

مسئول فروش اوراق شرط‌بندی، که جمعیت کنجکاو محاصره‌اش کرده بودند، با درماندگی دست‌هایش را به اطراف باز کرد و گفت : «من یکشنبه توی بازار کلی بلیط به اهالی دهکده‌های اطراف فروختم. لابد طرف یکی از اونها بوده. ده میلیون لیر شوخی نیست! یارو حتماً آفتابی می‌شه!»

اما هیچ‌کس آفتابی نشد، و دهکده کماکان در تب‌وتاب به‌سر می‌برد، چون مردم مطمئن بودند که مسئله‌ی بوداری درباره‌ی اسم آن فرد هست.

مشخصات کتاب رفیق دن‌کامیلو (ترجمه: مرجان رضایی)

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : رفیق دن‌کامیلو
ناشر : نشر مرکز
نویسنده : جووانی گوارسگی
مترجم : مرجان رضایی
نوبت چاپ : دوم
تاریخ انتشار : 1397
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 190
شابک : 9789642133642
وزن (گرم) : 195
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×