اثر مرکب

اثر مرکب

اثر مرکب

وضعیت: موجود
ناشر: انتشارات ترانه
قیمت:  
280,000ريال252,000ريال

(چندبرابر کردن موفقیت ،هربار یک گام ساده)
 

نویسنده : دارن هاردی

   ترجمه : سهیلا بیات‌مختاری

  مقدمه : آنتونی رابینز

 

این کتاب دربردارنده مجموعه ای از نکات و راهبردهایی است که هر فرد جویای موفقیت باید بداند. استراتژی های شش گانه اثر پیش رو به خلق تحولاتی مثبت در ابعاد گوناگون زندگی فرد منجر می شوند و عملکردهای ساده ی موجود در آن در گذر زمان تغییراتی عمیق می آفرینند. این کتاب مطلبی جدید و یا راهکاری فوری ارائه نمی کند بلکه یک برنامه عملی تازه در اختیار می گذارد، برنامه ای که به مخاطب تاکید می کند عادات و رفتارهایی نو را پی بگیرد و در راستای موفقیت حرکت کند. تاثیرات ابتدایی نیروی اثر مرکب بلافاصله پس از آغاز به کار آشکار می شوند و اثر معجزه گر آن در گذر زمان خودنمایی می کند.

گزیده ای از کتاب :


راه دسترسی به نیروی چرایی، در ارزش های درونیتان نهفته است که توضیح می دهد که هستید و چه می خواهید. ارزش های درونی، قطب نما، هدایت گر و مسیر یاب شخصی تان هستند. آنها مثل فیلتری هستند که تمام خواسته ها و وسوسه هایتان را از آن می گذرانید و مطمئن می شوید که شما را به سوی مقصد مورد نظرتان هدایت می کنند. تعیین کردن ارزش های درونی مشخص و مناسب، یکی از مهم ترین مراحل در هدایت دوباره ی زندگیتان به سوی بهترین چشم اندازهاست.

اگر قبلا ارزش های خود را روشن و واضح تعریف نکرده باشید، گاهی اوقات می بینید که تصمیمات و انتخاب های شما با خواسته هایتان در تضاد است. مثلا اگر درستکاری و صداقت در نظر شما مسئله ی مهمی است، اما با دروغگوها سرو کار دارید، این جا یک تضاد وجود دارد. وقتی عملکرد شما با خواسته هایتان مغایرت داشته باشد در نهایت ناراحت، ناامید و دلسرد می شوید. در واقع روان شناسان می گویند که هیچ چیز پراسترس تر از شرایطی نیست که رفتار ما با ارزش هایمان هماهنگ نباشد.

مشخصات کتاب اثر مرکب

مشخصات
شناسنامه کتاب
عنوان : اثر مرکب
ناشر : انتشارات ترانه
نویسنده : دارن هاردی
مترجم : سهیلا بیات‌مختاری
نوبت چاپ : اول
تاریخ انتشار : 1398
نوع جلد و قطع : شومیز - رقعی
تعداد صفحات : 228
شابک : 9786007061862
وزن (گرم) : 265
شاخه‌ها
مقالات مرتبط با محصول
مقاله مرتبط با این محصول وجود ندارد.
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×